Bioclimatique Pergola

Bioclimatique Pergola

Bioclimatique Pergola, Pergola Bioclimatique, Pergolas Bioclimatique

Bioclimatique Pergola

Bioclimatique Pergola, kanvas pergola ve sert çatı pergola serimizi keşfedin ! Son yıllarda, alüminyum pergola, güçlü yönleri çok olduğu için verandanın yerini aldı. Modern, dış görünümünüze stil katar. Pratiktir, yazın ısıyı ve güneş ışınlarını düzenler, kış aylarında ise sizi yağmurdan ve rüzgardan korur. Evinizin bir uzantısı olarak, onsuz yapamazsınız. Gölge ve ışık istiyorsunuz, Bioklimatik pergola, paralel veya dikey ayarlanabilir çıtaları ile beklentilerinizi karşılayacak, Bioklimatik pergolamızüst düzey Fransız kalitesi, Türkiye ve Avrupa'daki pergolaların kraliçesidir. Çok kalın bir Made in Turkey alüminyum ekstrüzyon ile pergolanızı giderek daha güçlü hava koşullarına dayanacak sağlamlığa sahip, alüminyum pergolalarımızı dünyanın 4 köşesine ulaştırıyoruz.
Anında fiyatlandırma ile özel pergolanızı çevrimiçi olarak tasarlamanıza olanak tanıyan bir modül geliştirdik. Sunulan doğrudan fabrika fiyatı sayesinde, kendinizi piyasadaki en yüksek kaliteli pergola seçenekleriyle hızlı ve ucuz bir şekilde donatabilirsiniz.

Doğrudan fabrika fiyatlarında özel yapım Bioclimatique Pergola pergola 

Biyoiklimsel pergola ayarlanabilir çift duvarlı alüminyum çıtalar ile kaplıdır, Bioklimatik pergola bir kit olarak doğrudan fabrika fiyata size bir vinç, bir anahtar veya bir kullanarak zamanla kaburgalar yönünü yönetmenize izin verir uzaktan kumanda . Çift alüminyum kanatları açık konuma getirerek veya yağmur durumunda tamamen kapatarak havayı sirküle edebilirsiniz. Özel Bioklimatik pergolanız için doğrudan fabrika fiyatına çevrimiçi fiyat teklifi verebilirsiniz. Biz döşeme, tesisatın 3 sürümlerini sunan özellikleriyle her türlü karşılamak için arka çıkılmış Eklemek almanıza olanak Bioklimatik pergola bir duvara karşı ve ikincisinin karşısında pergola direklerle yere sabitlenecektir. İkinci durumda, kendinden destekli kurulum, Bioklimatik pergolanız sadece ahşap çerçeve evler için ideal olan veya sadece pergolanızı bahçenizin ortasına monte edebilmek için direklerle korunacaktır. Son kurulum türü " duvarlar arası " sabitlemedir, ana duvar ve dönüşte bir sabitleme elde etmeyi ve birbirine bakan 2 duvar arasında dönüşün karşısında bir direk olmasını mümkün kılan L' de teras için bir kurulum öneriyoruz. diğer, 3 duvar arasında veya bir "veranda" ayarında ( 4 duvar arasında ). 

Bioklimatik pergolanızın çatısını bir kit olarak kapatabilirsiniz, çok kalın ve sağlam ekstrüde alüminyum malzemelerden, oluşur. Bioklimatik pergolanız kolayca monte edebilmeniz için bir kit olarak teslim edilir, bir montaj kılavuzu sağlanır ve ayrıca indirilebilir. site ( her pergola modelinin kendi montaj talimatları vardır). 2 modülde Otomatik bioklimatik pergola kurulumu için 3 kişinin olması tercih edilir, 4m genişliğe kadar bioklimatik pergola için 2 kişi yeterlidir.
Bir veranda gibi, Bioklimatik pergolanızın keyfini çıkarabileceksiniz.%100 su geçirmez ayarlanabilir çıtalar sayesinde yaz ve kış. Çıtalar, güçlendirilmiş bir merkezi bölme ile çift duvarlıdır, mükemmel bir yalıtım sağlamak için her bir çıta boyunca %100 su geçirmez bir conta yerleştirilmiştir. H1 ve H2 bioklimatik pergola çeşitlerimiz 195x35 mm latalara ve 4m uzunluğa kadar, H3 bioklimatik pergola aralığı 197 x 40 mm olup 4,5m uzunluğa kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Size Bioclimatique Pergola için eksiksiz bir perde jaluzi yelpazesi sunma imkanımız var .Akrilik kanvas, mikro delikli kanvas, Ferrari pvc kanvas, tamamen şeffaf kristal kanvas ve şeffaf montajlı kanvas + Ferrari pvc seçenekleri ile bu dış stor perde yelpazesi Bioklimatik pergolanıza kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Akşamları dışarıda veya mevsiminde uzatmak isteyen herkes için, Mikro delikli kanvas dış yüzünüze kanvasın diğer yönünü görmeden bakmanıza izin verecek ve Ferrari akrilik ve pvc kanvas tamamen opaktır.

Uzun akşamlarınızı tamamlamak için bir LED kiti de sunuyoruz, LED kiti yelpazemiz tüm alüminyum pergola serilerimiz için tasarlanmıştır, 3500 ° K (gün ışığı beyazı) ve 3000 lümen olarak mevcuttur .
Bioklimatik pergola H1 yelpazemiz için LED kiti radyo paketi seçeneği ile çalışacaktır, uzaktan kumandanız ile Bioklimatik pergolanızın kanatlarını açıp kapatabilir ve Bioklimatik pergolanızın LED ışığını açıp kapatabilirsiniz. H2 ve H3 bioklimatik pergola serisinde, çok kanallı uzaktan kumandanız aracılığıyla ayarlanabilir yoğunluğu ayarlamak için ışık bir dimmer tarafından sağlanır.

Otomatik rüzgar seçeneğini tercih etmenizi tavsiye ederiz, bu seçenek ile Bioklimatik pergolanızın çıtaları Yeterince kuvvetli estiğinde otomatik olarak açılacaktır, rüzgar otomatik sistemi fabrikada önceden ayarlanmıştır, gerektiğinde bağlantısı kesilebilir, ihtiyaçlarınıza veya terasınızın yönüne göre ayarlanabilir. Aynı sensörde, daha fazla konfor için bir yağmur otomasyonu da mevcuttur, bu yağmur sensörü, yokluk durumunda mobilyalarınızı korumak için yağmur durumunda pergola çıtalarının kapanmasını sağlar, ayrıca sökülebilir ve ayarlanabilir. coğrafi konumunuza göre. Son olarak, aynı sensör sıcaklık seçeneği sunar, bu çözüm, çıtaların birbirine yapışmasını önlemek için sıcaklıklar 2 ° C'nin altına düştüğünde çıtaların açılmasını sağlar.

Mevsim ne olursa olsun, Bioclimatique Pergola yelpazemiz size hoş bir konfor getiriyor. Çatı, yağmurun verandanıza düşmesini veya güneş ışınlarının geçmesini önlemek için hava durumuna göre ayarlanan ayarlanabilir çıtalarla donatılmıştır. Aşağıda Bioklimatik bir pergola ile yaşamanın kısa bir özeti bulunmaktadır.

Ayarlanabilir çıtalara sahip geniş Bioklimatik pergola yelpazemiz, terasınızdan daha fazla keyif almanızı sağlar. Yağmur durumunda, terası iyi tutmak için Bioklimatik pergolanızın çıtalarını kapatıyorsunuz .
Kış aylarında güneş ışınlarının doğal olarak evinize girmesini sağlamak için Bioklimatik pergolanızın ayarlanabilir çıtalarını açıyorsunuz.
Güçlü ısı durumunda , ısının altına girmesini önlerken havayı sirküle etmek için Bioklimatik pergolanızın yönlendirilebilir latalarını hafifçe kapalı tutabilirsiniz .

Sizin biyoiklimsel pergola ev yanı sıra teras size hava durumunu yardımcı olacaktır

Türkiye'de yapılan Bioclimatique Pergola, elektrikli veya manuel kanvas ve alüminyum sert çatı
piyasadaki en geniş Bioklimatik pergola seçeneğine sahiptir, çevrimiçi Bioklimatik pergola yelpazemiz Türk üretimidir ve çok yüksek kalitelidir, ürünlerimiz bireylere ve profesyonellere yöneliktir. Bu size mükemmel bir bitişe ve kusursuz dayanıklılığa sahip kaliteli bir biyoiklimsel pergola garanti eder.  Bioklimatik eğimli eğimli pergola adı verilen sırt sırta Bioklimatik bir pergola sunuyoruz . İkincisi, 2 ° ila 10 ° arasında ayarlanabilir bir eğime sahiptir. 16'dan fazla modele sahip Bioklimatik düz çatı pergola yelpazemiz, çeşitli kurulum tiplerinde, yalın biyoiklimsel pergola, kendi kendini destekleyen Bioklimatik pergola ve duvarlar arasında bioklimatik pergolalar.

En eski model H1 Bioklimatik pergoladır ve eğimli eğimli Bioklimatik pergola bu modeller 2009'dan kalmadır ve duvarınız ile Bioklimatik pergolanızın ilk çıtası arasında kapalı bir kutuda bulunan boru şeklindeki motoruyla mükemmel bir şekilde çalışır, borulu motor bir radyo paketinde (uzaktan kumandalı), kablolu modda (anahtar) mevcuttur veya herhangi bir elektrik bağlantısını önlemek için basitçe kaldırılıp vinçle manuel bir mekanizma ile değiştirilir. H1 bioklimatik pergola modeli düz bir çatıya sahiptir ve sırt sırta ve kendi kendini taşıyan kurulumda mevcuttur, 1 modül için maksimum genişlik 4m'dir ve sınırsızdır (birkaç modülde) maksimum 4.09m'lik bir çıkıntı vardır.
Daha sonra daha büyük teras derinliklerine cevap verebilmek için H2 bioklimatik pergola serisi oluşturuldu, bu model estetik olarak H1 bioklimatik pergola ile aynı, farkı motor seviyesinde olacak (silindir ile motorizasyon). Kriko, paralel latalara sahip bioklimatik pergola için 4,5 m'ye kadar ve dikey latalara sahip bioklimatik pergola için 4,50 m genişliğe kadar olan bir çıkıntı üzerinden lataların açılıp kapanmasını sağlayan derinliğin yarısına monte edilmiştir .
Sonunda H3 bioklimatik pergola serimizavansın yarısına monte edilmiş çift aktüatörlü bir motor ile donatılmıştır ve her iki tarafında bir kriko bulunur, bu da 1 modülde paralel latalarda Bioklimatik pergola H3 için 4,5m genişliğinde ve 6m projeksiyonunda olağanüstü bir boyuta izin verir ve 6m genişliğindedir. 1 tek modülde dikey çıtalarda H3 Bioklimatik pergola. Tıpkı H1 gibi, H2 ve H3 serileri de çeşitli modüllerle sınırsız genişliğe sahiptir).

Memnuniyetinizi bioklimatik pergola ile bulamıyorsanız, sandviç panel veya polikarbonat branda pergola (açılır ve yuvarlanır), açılır kapanır rijit çatı pergola ve sabit & kayar çatı pergola çeşitlerimiz de mevcuttur, projenizi direkt olarak üzerine tasarlayabilirsiniz. Sitemizde ölçüm Artık standart ölçü kaygısı yoktur. Karar vereceğiniz mm'ye yerleştirilecek özel bir Bioklimatik pergolaya sahip olmanın güvencesi . Ücretsiz aracımız, özel pergolanızı tasarlamanıza olanak tanır. Pergolanız için kurulum projenizi daha iyi incelemek için 7 gün 24 saat yapılandırıcıya erişebilirsiniz.

Tasarım ofisimiz, 10 yılı aşkın bir süredir saha bilgisine sahip, duruma göre size teklif göndermek için Pazartesi'den Cumartesi'ye kadar hizmet vermektedir, danışmanlarımız genel olarak beklentilerinize kolaylıkla cevap verecektir.

Kit formunda Bioklimatik alüminyum pergola teslimatı

Bioklimatik pergola serimiz, eğimli bir versiyonda, kendi kendini destekleyen ve duvarlar arasında, eğimli Bioklimatik pergola olarak kurulacak şekilde tasarlanmıştır. Evinizin duvarına sabitlenen ve zemine sabitlenen direklerin karşısına dikilen bir kurulumdur, direklerinizin sayısı pergolanızın boyutuna bağlıdır, 4m'yi geçen genişlik 8m'ye kadar H1 ve H2 serimiz için 3 direk planlanmaktadır. paralel çıtalara sahiptir. Bioklimatik pergola ve paralel çıtalara sahip H3 Bioklimatik pergola serimiz için 4,50m'den itibaren. Sırt sırta bir kurulumda kalırken, dikey çıtalara sahip bir dizi Bioklimatik pergola sunuyoruz, dikey çıtalara sahip H2 Bioklimatik pergola 2 direk ve 4m projeksiyon ile 4,50m genişliğe kadar olabilir, Bioklimatik H3 dik pergola latalar, 6 m genişliğe ve 4 m50'ye kadar projeksiyon ile daha geniş bir genişlik için planlanmıştır! Modellerin her birinde modülleri yan yana koyabilirsiniz.

Not: Duvara ve zemine sabitlemek için vidaları teslim etmiyoruz, bir yapı markete gitmenizi ve desteklerinize uygun vidaları istemenizi tavsiye ederiz, kimyasal sızdırmazlık sabitlemesini şiddetle tavsiye ederiz. Ayrıca, kendi kendini destekleyen eksiksiz bir Bioklimatik pergola ürün yelpazemiz var, bu Bioklimatik pergola serisi, duvar desteği olmadan tek başına kurulacak şekilde tasarlanmıştır, yan duvara monte etmenize izin vermiyorsa evinize bastırılır ya da basitçe kurulur veya bahçenizde istersiniz.

Katma değeri olmayan standart renklerde, antrasit gri ral 7016, beyaz ral 9010 veya karışık (çerçeve + antrasit gri 7016 direk ve latalar beyaz) olarak sunulmaktadır, ikincisi ral'in modaya uygun kaşesini korurken biraz daha fazla ışığa sahip olmanızı sağlar. 7016.İstediğiniz renkteki tüm ral renklerini, %16 değer artışı ile standart ral paletini ve standart dışı RAL %20'yi size teslim edebiliriz.Standart ve standart dışı
tüm renk paletimiz fırınlı toz boyalıdır. 200 °C'nin üzerinde ve en güçlü hava koşullarına dayanabilmesi için Qualicoat ve Qualimarine etiketli Bioklimatik pergola çeşitlerimiz. Şirketimizin içinde bulunan test çalışmasında  (bilimsel ve teknik yapı merkezi) testleri başarıyla geçmiş ve ürünlerin kötü hava koşullarına karşı dayanıklılıklarını kırılıncaya kadar bilmek için test etmiştir. Bioklimatik pergola çeşitlerimiz testleri başarı ile ve herhangi bir kırılma olmadan, 200km/h üzerinde rüzgar testinden ve tropikal yağmurdan geçmiştir. Bu, tüm Bioklimatik pergola yelpazemizi Fransa, Avrupa, DomTom ve Denizaşırı ülkelere sunmamızı sağlar, itibarımız uluslararasıdır. Bioklimatik pergola çeşitlerimiz 5 yıl (çerçeve, çıtalar, direkler, cilalama) ve 2 yıl motorizasyon ve aksesuarlar garantilidir.

Bioklimatik alüminyum pergola & müşteri memnuniyeti

Bioklimatik pergola, roll-up & açılır kapanır kanvas pergola, sandviç panel ve polikarbonat rijit çatı pergolanız için en uygun fiyatı mı arıyorsunuz?

Bioklimatik pergolanız için doğrudan fabrika fiyatından çevrimiçi olarak yararlanın. Size çevrimiçi bir teklif sunuyoruz Piyasadaki en iyi fiyatlar ile online bioklimatik pergolanız fabrikadan direkt evinize set halinde teslim edilir. Satış öncesi tavsiyeye mi ihtiyacınız var? Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bir danışman teknisyen Bioklimatik pergolanız için size kişiselleştirilmiş bir çevrimiçi fiyat teklifi gönderebilir ölçmek için yapılmıştır.
Ucuz fiyat tekliflerinizi doğrudan çevrimiçi olarak alabilecek ve Bioklimatik bir pergola satın alma işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Satın alma işleminizi yapar yapmaz, tasarlamak için zamanınız var,  doğrudan fabrika Bioklimatik pergolanız benzersiz olacak, Türkiye'de bulunan bir atölyede sadece sizin için tasarlanacak. Pergolanızın yaratıcısı siz olacaksınız.
%96 memnuniyet oranı ve 8000'den fazla müşterisi ile Bioklimatik pergola satın almanız çok iyi bir seçimdir, ürünler inovasyonun zirvesindedir, tüm profilleri değiştirebilmek için tutulur, önemli değil. gelecekte oynuyor.

Pergola için dikey tente çeşitlerimiz ile bioklimatik pergolanızı geliştirebilirsiniz, farklı kumaşlar ve motorizasyonlar sitemizde mevcuttur.