Cam Tavan

Cam Tavan

Cam Tavan, Açılır Tavan, Cam Tavan Kapama

Sabit Cam Tavan

Sabit cam tavan kış bahçelerine, teras ve balkon üstlerine yapılabilen bir sistemdir. Öncelikle ahşap ya da demir iskelet oluşturulur. Tavan kısmın iskeleti yapıldıktan sonra aralara alüminyum doğrama içine 4+4 veya 5+5 lamine cam kullanılarak çerçeveler yapılır.

Bu malzemeler çatıya uygun malzeme ve aparat kullanılarak monte edilmekte ve su izolasyonu ile tamamlanmaktadır. Cam çatılar birçok ticari mekânda kullanılmasının yanı sıra artık evlerde de sıkça tercih edilmektedir. Cam çatıların alt kısımları katlanır cam balkon sistemiyle kapatılabilir ve şık bir mekân oluşturulabilmektedir.

Sabit Cam Çatı olarak kullanılmaktadır. Restaurant, cafe, kış bahçesi, teras kaplamalarında kullanılır. Seçenek alternatifi çok olup uygulama yerine ve müşterinin isteğine göre özel tasarımlar yapılmaktadır. Su geçirmezlik ve paslanmaya karşı garantilidir.

Açılır Cam Tavan

Hareketli Cam Tavan, otel, ev, mağaza, restorant, pastahane, kış bahçesi gibi bir çok alanda uygulana bilen çok kullanışlı bir sistemdir. Otomatik kontrol edile bilen bu sistem ile istediğiniz anda mekanı açıp-kapaya bilirsiniz. her türlü hava koşullarında çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir sistem olarak tasarlanan Geri çekilebilen cam tavan sistemi, kullanıcılarına kaliteli bir yaşam sunmaktadır. Dört kanattan oluşmakta olan sistemde bir kanat sabit diğerleri hareketli bir sistemdir.

Tüm sistem, alüminyum profile ve plastik aksesuar ve paslanmaz bağlantı elemanları ile özel olarak tasarlanmış, şık bir tasarıma sahip, alternatifli cam seçenekleri ve renk seçeneği ile istediğiniz şekilde kullana bilirsiniz.