Alüminyum Pergola


“Alüminyum Pergola, Pergola Alüminyum, Alüminyum Pergola Sistemleri”

Alüminyum Pergola

Bioklimatik alüminyum pergola, açık havada ekstra bir yaşam alanı oluşturmanıza olanak tanır. Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte dinlenmek için davetkar bir salon, çocuklar için korunaklı bir oyun odası veya hangi mevsimde olursa olsun dinlenebileceğiniz rahat bir yer mi arıyorsunuz? Bu modern pergolalar, her yıl keyifli bir rahatlamanın keyfini çıkarabilmeniz için yaşam tarzınıza uyarlanmıştır.

Tüm bioklimatik pergolalarımız, ister bağımsız ister cepheye bağlı olsun, alüminyum bir çerçeveye dayanmaktadır. Sayısız seçenek, pergolanızı ihtiyaçlarınıza göre tamamen özelleştirebileceğiniz anlamına gelir. Seçenekler arasında otomatik güneş kırıcı, daha fazla atmosfer yaratmak için LED aydınlatma ve hatta ses ve ısıtma elemanları yer alıyor. Seçim senin!
Alüminyum pergolalar, çeşitli tarzlarda gelen güzel ürünlerdir. Tıpkı vinil pergolalarımız gibi , onlar da onlarca yıldır çatlama, bükülme, ayrılma veya termit hasarı olmaksızın hava ve yangına dayanıklıdır.

Alüminyum Pergola ürünlerin vinile göre üç avantajı vardır: daha uzun kullanım ömrü, geliştirilmiş garanti ve daha fazla özelleştirilebilirlik. Şu anda 25 yıllık garanti ile gelen ve bu süre boyunca yeni görünmelerini sağlamak için minimum bakım gerektiren 25 farklı ancak özelleştirilemeyen vinil (PVC) pergola stili taşıyoruz .

Alüminyum pergolalar altmış yıla kadar dayanabilir, ömür boyu (ve devredilebilir) bir garantiyle gelir ve şu anda yalnızca 2 farklı marka taşırken, On beş renk, 4 uç kesim stili ve farklı yapısal konfigürasyonlar, size özel gerçekten özel bir pergola oluşturabileceğimiz anlamına gelir.