Bioklimatik Pergola

Bioklimatik Pergola Nedir?

Bioklimatik Pergola Sistemleri her mekanda kullanılabilen diğer bir adıyla Rolling Roof, açılır tavan, açılıp kapanan tavan, yuvarlanan teras olarak bilinir. Dört mevsim açık hava tadını çıkarmanız için en iyi seçim olan bioklimatik pergola sistemleri ile mekanlarınızda keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Günümüz teknolojisinde ise hareketli pergola sistem modelleri ihtiyaca yönelik olarak hareketli pergola ve bioklimatik pergola olarak ayrılmaktadır. Hareketli pergolalarda tavan sistemi olarak PVC esaslı teknolojik kumaş kullanılırken, bioklimatik pergolalardaki tavan sistemi ise kendi etrafında dönen veya geriye doğru açılabilen alüminyum panellerden oluşmaktadır. Modern tasarımlı dış mekan güneş, rüzgar, yağmur, kar ve diğer elementlerden koruma sağlar. Dış mekan yaşamının olağanüstü kalitesini garanti eder. Bioklimatik Pergola, modern tasarım ve yüksek düzeyde görsel ve termal konfor ile karakterizedir.

Bioklimatik Pergola Özellikleri

  • Yağmur ve kar gibi hava koşullarından etkilenmeden havalandırma sağlar.
  • İsteğe bağlı olarak elektrostatik elektrostatik fırın boya ile renklendirilebilir; istenilen her renkte program yapılabilir.
  • Farklı açılarda açılabilen paneller sayesinde gün ışığından yararlanılabilir.
  • Biyoklimatik pergola sistemleri panellerin katlanma hareketi ile hem havalandırma sağlarken gölgelendirme özelliğini korur.
  • Panellerin açılıp kapanma özelliğiyle rahatça temizlenebilir.

BİOKLİMATİK PERGOLA AVANTAJLARI

Modern hayatın vazgeçilmezi sayılan mekanların sosyalleşmek için en ideal yerler olduğunu söylememiz gerekiyor. Arkadaş ortamlarının, hoş sohbetlerin ve muhabbetin mevzu bahis olduğu alanlarda dikkat edilen şeyler arasında mekanın atmosferi bulunuyor. Kötü dizayn edilen ve iyi dekore edilmemiş mekanların müşteri elde edebilme imkanı zorlaşıyor. Biyoklimatik Pergola sistemleri avlusu bulunan mekanların uygulaması gereken sistemdir. Çünkü her mekanın olumsuz hava şartlarından etkilenmesinin önüne geçiyor, hem de dekoratif yapısıyla mekan atmosferine estetik kazandırıyor.
Açık mekanlı yerlerin Bioklimatik Pergola sistemine sahip olması demek, daha fazla tercih edilmesi demektir. Çünkü herhangi bir olumsuz hava şartının söz konusu olması durumunda mekanda bulunan İstanbul sakinlerinin rahatsız olmadan aktivitelerine devam edebilmelerini sağlıyor. Bioklimatik Pergola sisteminin olmadığı alanlarda ise, herhangi bir durumun yaşanması halinde mekandakilerin rahatsızlık duyması muhtemeldir. Bu da, İstanbul sakinlerinin mekanı terk etmelerine ve mekan hakkında olumsuz bir algı sahibi olmalarına sebep oluyor.
Bioklimatik Pergola İstanbul, bugün birçok mekanın Bioklimatik Pergola sahibi olmasının önemli sebepleri arasında bir trend olarak Bioklimatik Pergola ürünlerinin ön plana çıkmış olmasını gösteriyor. Birçok mekan tarafından uygulamanın yapılması, Bioklimatik Pergola sistemine sahip olmayan mekanlar tarafından da aynı uygulamanın getirdiği faydaların elde edilmesi zorunluluğunu doğuruyor. Burada dikkat edilmesi gereken husus, oldukça trend haline gelen Bioklimatik Pergola sistemlerinin doğru şirketlerden tedarik edilmesidir.

BİOKLİMATİK PERGOLA FİYATLARI

Bioklimatik Pergola sistem fiyatları genellikle kurulacak alanın ebatlarına, istenilen alternatiflere göre değişmektedir. Her alanın kendine özgü bir ölçüsü olduğu gibi kendine özgü bir kullanımı da olduğu için, buraya standart bir Bioklimatik Pergola sistemi fiyatı yazamamaktayız. Fakat iletişim adreslerimiz sayesinde bizlere ulaşabilir ve hayalinizdeki yapının size ne kadar maliyeti olacağı veya isteklerinize göre tavsiyelerimiz doğrultusunda bunu minimuma çektiğimizde ortaya çıkan Bioklimatik Pergola sistem fiyatını öğrenebilirsiniz.

BİOKLİMATİK PERGOLA NERELERDE KULLANILIR?

Bioklimatik Pergola sistemlerimiz isteğe bağlı olarak hotel, cafe, restaurant, avm, villa, daire ve müstakil olan tüm yerlerde çok rahatlıkla uygulanmaktadır. Bioklimatik Pergola sistemleri‘nin kurulumunun yapılacağı alan, öncelikle fabrikamızdan gelen saha fizibilite ekiplerimizle ölçümleri sağlanır ve kullanılacak malzemeler hakkında detaylı bilgi sunduktan sonra, seçimleriniz doğrultusunda üretime alınma işlemlerine başlanması sağlanır. Bioklimatik Pergola sistemleri birbirinden kaliteli ürün ve ekipmanlardan oluşan renk alternatifine sahip olabilmektedir. Konstrüksiyon olarak istenilen tüm RAL kodlarında üretimi mevcuttur. Müşterilerimiz severek kullanacağı bu sistemler sayesinde, müşteri portföyünüz de genişleyecektir. Özellikle sigara yasaklarından sonra ve her hava şartlarında da kullanılma isteği artan mekanlarda gözlenen bu sistemler sayesinde, misafirlerinizin, müşterileriniz hatta kendinizin rahatça sigara, nargile, çay, kahve içebilecekleri yapılara sahip olabilirsiniz. Her mevsim mekanların tercihleri konusunda Bioklimatik Pergola sistemleri olan yerlerin tercih edildiği gözlenmektedir.

BİOKLİMATİK PERGOLA İLETİŞİM MERKEZİ

Size Nasıl Yardımcı olabiliriz?

☎️ + 90 530 644 99 83

☎️+ 90 530 644 99 83

☎️+90 530 644 99 83