Bioklimatik Pergola İstanbul

Bioklimatik Pergola İstanbul

Bioklimatik Pergola, İstanbul Pergola, İstanbul Pergola Bioklmatik

Bioklimatik Pergola İstanbul

Bioklimatik Pergolalar, tam otomatik akıllı çıtaları sayesinde terasınızdaki gölgelendirmeyi ayarlayabiliyor, istenildiğinde direkt güneş ışığından tam koruma, istenildiği kadar güneş ışığına izin verme ve tam açılma seçenekleri sunuyor. Açıldığında doğal ortam sıcaklığını düzenlemenize ve tamamen kapatıldığında suya dayanıklı bir ortam oluşturmanıza olanak tanır.

Otellerde, özel evlerde, rezidanslarda, restoranlarda, barlarda ve dünya standartlarında eğlence mekanlarında kullanım için ideal seçimdir. İhtiyaçlarınıza göre farklı varyasyonlar sunar Mevcut mekanınızın mimarisine uyarlanabilir veya bağımsız olarak kendi kendini destekleyen kurulum varyasyonları sağlanabilir. Montaj kolaylığı sağlayan özel tasarımı, montajın sadece bir günde tamamlanmasını sağlar. Alüminyum ve paslanmaz çelik malzemesi ile uzun yıllar zamanın olumsuzluklarına karşı dayanıklıdır.

Diğer yenilikçi ve benzersiz Pergola ürünleriyle bütünleşerek rahat bir dış yaşam alanı oluşturma esnekliği sağlar. Soğuğu ve rüzgarı dışarıda tutarak iç mekan sıcaklığınızı dengeler.