Bioclimatic Pergola

“Bioclimatic Pergola, Pergola Bioclimatic, bioclimatic pergola nedir?”

Bioclimatic Pergola

Bioclimatic Pergola, tüm yıl boyunca keyfini çıkarabileceğiniz yeni ve çarpıcı bir alan yaratarak, açık havada yaşam hakkındaki düşüncelerinizi yeniden tanımlayacaktır. Çatıya entegre edilmiş modern, yüksek performanslı uzaktan kumandalı motorlu kanat sistemi ile bu tasarımı güneş kırıcı, havalandırma, aydınlatma ve yağış için her türlü hava koşuluna göre kolayca ayarlayabilirsiniz.
Pergolalarımızın sağlam, bağımsız tasarımı, terasınızı kapatmak ve evinizin genel yaşam alanını genişletmek veya bahçenizin herhangi bir yerinde lüks bir dinlenme alanı oluşturmak için kullanılmalarına olanak tanır. Hatta pergola çatınızı, direklere gerek kalmadan konsol veya asma olarak tasarlayabilir, yine de konfor ve tam bir gönül rahatlığı sunarken nihai modern estetiği yaratırız.
Evinize yeni bir şey eklerken doğru hissi almanın önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle Bioclimatic Pergolalarımız zevkinize göre tasarlanabilir. Cam duvarlar, sürgülü kapılar, radyant ısıtıcılar, güneşlikler ve entegre LED aydınlatmadan oluşan herhangi bir kombinasyonu seçme özgürlüğü ile pergolamızın benzersiz modüler sistemi size hayallerinizdeki dış mekan yaşam alanını yaratma özgürlüğü verir. Amaç ister bu yeni eklentiyi bir bahçe salonu, bir barbekü yeri olarak kullanmak, isterse mülkünüzün görünümünü değiştirmek olsun, tasarımlarımız sadece daha fazlasını sunuyor.

Bioclimatic Pergola Özellikleri

Bioclimatic pergola özellikleri arasında pek çok faktör sayılabilir;

  • Sistem açıkken bile kalifiye dizayn profiller aracılığı ile, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar.
  • Her açıda açılabilen paneller sayesinde, gün ışığından istenilen miktarda yararlanabilme imkanı sunar.
  • Her mekânda uygulanabilme imkanı sağlayan biyoklimatik pergola, dünyada hiçbir açılır tavan düzeneğinde olmayan katlanma ve toplanma hareketini bir arada
  • Biyoklimatik pergola sistemindeki panellerin katlanma hareketi ile çatıdan havalandırma sağlarken, gölgelendirme özelliğini de yitirmez.
  • Panellerin katlanma özelliği sayesinde temizlik işlemi için çatıya çıkmaya gerek kalmadan, içeriden kolayca temizlenebilir.
  • Bioclimatic pergola modelleri isteğe bağlı olarak elektrostatik fırın boya ile renklendirilebilir; istenilen her renkte program yapılabilir.
  • Rolling Roof tavan düzeneğinin hem katlanma hem toplanma hareketini birlikte sunma özelliğinin diğer pergola türlerine göre büyük bir üstünlüğü bulunur. Gün ışığı gibi dış ortam etkilerini istenilen miktarda iç ortama alma veya iç alandan uzaklaştırma fırsatı verir.

Renk Seçimi
Tüm pergolalarımız dayanıklı polyester toz boya ile gelir ve standart olarak 7 farklı renk seçeneği mevcuttur. Bu, çeşitli çağdaş beyaz, gri ve siyah tonları ve metalik, mat ve parlak yüzeylerin bir karışımını içerir. Bu renkler, tasarımlarımızın şık ve modern karakterini tamamlamak için özel olarak seçilmiştir, ancak projeniz için özel bir bakış açısına sahipseniz, 100’den fazla RAL rengi ve iki farklı renk seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. gerçekten ısmarlama bir his yaratmak için çerçeve ve çatı kanatları içindir.

Pergolamızın birinci sınıf alüminyum yapısı, çok daha üstün bir kullanım ömrü ve daha düşük bakım gereksinimleri sunarak tüm ahşap veya uPVC alternatiflerini geride bırakır. Alüminyum, çelikle gelen paslanma riskini, uPVC’de yaygın olan UV bozunmasını ve kereste dış mekanlarda kullanıldığında eğilme, çatlama ve çürüme potansiyelini ortadan kaldırarak, dünyanın her yerinde açıkta kalan yerler için tercih edilen mimari malzemedir. Dayanmak üzere tasarlanmış ve uzun süre dayanacak şekilde üretilmiş bir ürüne yatırım yaptığınızdan emin olabilirsiniz.